Komisyon ve Kurullar

KOMİSYON VE KURULLAR

1-MESLEK YÜKSEKOKUL YÖNETİM

Unvanı / Adı ve Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK Müdür 15.02.2016  
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU Müdür Yardımcısı 04.11.2020 04.11.2023
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR Müdür Yardımcısı 04.11.2020 04.11.2023
 

2-MESLEK YÜKSEKOKUL KURULU

Unvanı / Adı ve Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK Müdür 05.05.2016 -
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU Müdür Yardımcısı 04.11.2020 04.11.2023
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR Müdür Yardımcısı 04.11.2020 04.11.2023
Dr. Öğr. Üyesi Can AKTUNA Otel-Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Başkanı 16.02.2021 16.02.2024
Doç. Dr. Serkan ACUNER Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Başkanı 29.12.2021 29.12.2024
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf KARAKUŞ Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü Başkanı 16.11.2021 16.11.2024
Dr. Öğr. Üyesi Murat HACIMURTAZAOĞLU Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Başkanı 17.11.2020 17.11.2023
Yüksekokul Sekreteri Sunay DEMİR Raportör 04.08.2020 -
 

3-YÖNETİM KURULU

Unvanı Adı ve Soyadı Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK Müdür 05.05.2016 -
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU Müdür Yardımcısı 04.11.2020 04.11.2023
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR Müdür Yardımcısı 04.11.2020 04.11.2023
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf KARAKUŞ Üye 29.03.2021 29.03.2024
Dr. Öğr. Üyesi Can AKTUNA Üye 23.05.2022 23.05.2025
Dr. Öğr. Üyesi Kürşat BAŞKAN Üye 23.05.2022 23.05.2025
Yüksekokul Sekreteri Sunay DEMİR Raportör 04.08.2020 -
 
 

4-BÖLÜM BAŞKANLARI VE BÖLÜM BAŞKAN YARDIMCILARI

Unvanı/Adı-Soyadı/Görevi Bölüm Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Can AKTUNA/Başkan Otel-Lokanta ve İkram Hizmetleri 16.02.2021 16.02.2024
Dr. Öğr. Üyesi Hayri UYGUN/Başkan Yardımcısı Otel-Lokanta ve İkram Hizmetleri 05.07.2023 05.07.2026
Dr. Öğr. Üyesi Kürşat BAŞKAN/Başkan Yardımcısı Otel-Lokanta ve İkram Hizmetleri 05.07.2023 05.07.2026
Doç. Dr. Serkan ACUNER/Başkan Finans-Bankacılık ve Sigortacılık 29.12.2021 29.12.2024
Öğr. Gör. Yavuz S TAŞCIOĞLU/Başkan Yardımcısı Finans-Bankacılık ve Sigortacılık 05.07.2023 05.07.2026
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf KARAKUŞ/Başkan Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri 16.11.2021 16.11.2024
Dr. Öğr. Üyesi İsmet GÜNEY/Başkan Yardımcıcı Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri 19.01.2023 19.01.2026
Dr. Öğr. Üyesi Murat HACIMURTAZAOĞLU/Başkan Bilgisayar Teknolojileri 17.11.2020 17.11.2023
Öğr. Gör. Pınar KEFELİ/Başkan Yardımcısı Bilgisayar Teknolojileri 05.07.2023 05.07.2026
Öğr. Gör. Aslı BOYRAZ/Başkan Yardımcısı Bilgisayar Teknolojileri 05.07.2023 05.07.2026
 

5-ÖĞRENCİ KABUL (YATAY GEÇİŞ) KOMİSYONU

Unvanı/Adı-Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU/Başkan
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN/Üye
Dr. Öğr. Üyesi Bilgen METE/Üye
Ardeşen Meslek Yüksekokulu 31.03.2022 -
 

6-BÖLÜM MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONLARI

Unvanı /Adı-Soyadı/Görevi Bölümün Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Can AKTUNA/Başkan
Dr. Öğr. Üyesi Bilgen METE/Üye
Öğr. Gör. Berna MAZLUM/Üye
Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri 16.02.2021
11.01.2021
09.05.2019
-
Doç. Dr. Serkan ACUNER/Başkan
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU/Üye
Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU/ ye
Finans-Bankacılık ve Sigortacılık 01.02.2022
01.02.2022
01.02.2022
-
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf KARAKUŞ/Başkan
Dr. Öğr. Üyesi İsmet GÜNEY/Üye
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN/Üye
Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri 01.02.2022
14.08.2022
01.02.2022
-
Dr. Öğr. Üyesi Murat HACIMURTAZAOĞLU/Başkan
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR/Üye
Öğr. Gör. Pınar KEFELİ BERBER/Üye
Öğr. Gör. Dr. Aslı BOYRAZ/Üye
Bilgisayar Teknolojileri 01.02.2022
01.02.2022
01.02.2022
01.02.2022
-
 

7-BİRİM FARABİ KOORDİNATÖRÜ

Unvanı/Adı ve Soyadı Birimin Adı  Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Dr. Aslı BOYRAZ Ardeşen Meslek Yüksekokulu 09.08.2019 -
 

8-BİRİM MEVLANA KOORDİNATÖRLERİ

Unvanı/Adı ve Soyadı Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Dr. Nuray TOPLU Ardeşen Meslek Yüksekokulu 05.12.2013 -
 

9-BİRİM ERASMUS KOORDİNATÖRÜ

Unvanı/Adı ve Soyadı Birimin Adı  Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Bilgen METE Ardeşen Meslek Yüksekokulu 05.12.2013 -
 

10-BÖLÜM BOLOGNA KOORDİNATÖRLERİ

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Bölümün Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Bilgen METE/Koordinatör
Öğr. Gör. Berna MAZLUM/Koordinatör Yardımcısı
Otel-Lokanta ve İkram Hizmetleri 13.12.2016
09.05.2019
-
-
Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU/Koordinatör
Doç. Dr. Serkan ACUNER/Koordinatör Yardımcısı
Finans-Bankacılık ve Sigortacılık 13.10.2016
09.05.2019
-
-
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN/Koordinatör Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri 13.12.2016 -
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR/Koordinatör
Öğr. Gör. Dr. Aslı BOYRAZ/Koordinatör Yardımcısı
Bilgisayar Teknolojileri 13.12.2016
09.05.2019
-
-
 

11-İÇ KONTROL KOMİSYONU

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR
Yüksekokul Sekreteri Sunay DEMİR
Ardeşen Meslek Yüksekokulu 04.11.2020
04.11.2020
04.08.2020
-
-
-
 

12-BURS-YEMEK YARDIMI VE KISMI ZAMANLI ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞL /Başkan
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR/Üye
Dr. Öğr. Üyesi Hayri UYGUN/Üye
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN/Yedek Üye
Ardeşen Meslek Yüksekokulu 08.11.2017
08.11.2017
08.11.2017
08.11.2017
-
-
-
-
 

13-SOSYAL-KÜLTÜREL VE SPORTİF ETKİNLİK KOMİSYONU

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN/Başkan
Dr. Öğr. Üyesi Can AKTUNA/Üye
Öğr. Gör. Dr. Aslı BOYRAZ/Üye
Öğr. Gör. İrfan ÇALIK/Üye
Ardeşen Meslek Yüksekokulu 14.12.2016
16.02.2021
14.12.2016
04.10.2018
-
-
-
-
 

14-STRATEJİK PLAN EKİBİ (2018-2022)

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU/Başkan
Dr. Öğr. Üyesi Hayri UYGUN/Üye
Yüksekokul Sekreteri Sunay DEMİR/Üye
Ardeşen Meslek Yüksekokulu 08.11.2017
04.10.2016
04.08.2020
-
-
-
 

15-MEZUNİYET KOMİSYONU

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birinin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU/Başkan
Doç. Dr. Serkan ACUNER/Üye
Dr. Öğr. Üyesi Can AKTUNA/Üye
Dr. Öğr. Üyesi Murat HACIMURTAZAOĞLU/Üye
Öğr. Gör. İrfan ÇALIK/Üye
Ardeşen Meslek Yüksekokulu 28.03.2022 -
 

16-AKADEMİK DEĞERLENDİRME VE KALİTE GELİŞTİRME KURULU

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK/Başkan
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU/Üye
Dr. Öğr. Üyesi Murat HACIMURTAZAOĞLU/Üye
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN/Üye
Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU/Üye
Dr. Öğr. Üyesi Can AKTUNA/Üye
Öğrenci Temsilcisi/Üye
Ardeşen Meslek Yüksekokulu 13.12.2016
08.11.2017
17.11.2020
13.12.2016
13.12.2016
16.02.2021
13.12.2016
-
-
-
-
-
-
-
 

17-BİRİM İŞLETME VE DENETLEME KURULU

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
 

18-YAYIN VE FAALİYET DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK/Başkan
Prof. Dr. Alaattin KIZILTAN/Üye
Doç. Dr. Mustafa SAVCI/Üye 
Ardeşen Meslek Yüksekokul 04.12.2020
04.12.2020
04.12.2020
-
-
-
 

19-ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİM TEMSİLCİSİ

Unvanı/Adı ve Soyadı Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi  Can AKTUNA Ardeşen Meslek Yüksekokul 08.12.2022 08.12.2025
 

20-BİRİM KALİTE KOMİSYONU

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR/Başkan
Dr. Öğr. Üyesi Kürşat BAŞKAN/Birim Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf KARAKUŞ/Üye
Dr. Öğr. Üyesi Can AKTUNA/Üye
Doç. Dr. Serkan ACUNER/Üye
Dr. Öğr. Üyesi Murat HACIMURTAZAOĞLU/Üye
Yüksekokul Sekreteri Sunay DEMİR
Ardeşen Meslek Yüksekokulu 30.01.2022 30.01.2025
 

21-YÖK VE VAKIF AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME KOMİSYONLARI

Unvanı/Adı-Soyadı/Görevi Bölümün Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Can AKTUNA /Başkan
Dr. Öğr. Üyesi Hayri UYGUN/Üye
Dr. Öğr. Üyesi Bilgen METE/Üye
Otel-Lokanta ve İkram Hizmetleri 04.01.2023 04.01.2025
Doç. Dr. Serkan ACUNER/Başkan
Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU/Üye
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU/Üye
Finans-Bankacılık ve Sigortacılık 04.01.2023 04.01.2025
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf KARAKUŞ/Başkan
Dr. Öğr. Üyesi İsmet GÜNEY/Üye
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN/Üye
Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri 04.01.2023
04.01.2025
Dr. Öğr. Üyesi Murat HACIMURTAZAOĞLU/Başkan
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR/Üye
Öğr. Gör. Pınar KEFELİ BERBER/Üye
Bilgisayar Teknolojileri 04.01.2023 04.01.2025
 

22-STAJ DEĞERLENDİRME KOMİSYONLARI

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Bölüm Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi  Can AKTUNA/Başkan
Dr. Öğr. Üyesi Bilgen METE/Üye
Öğr. Gör. Berna MAZLUM/Üye
Otel-Lokanta ve İkram Hizmetleri 16.02.2021
18.01.2021
09.05.2019
-
Doç. Dr. Serkan ACUNER/Başkan
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU/Üye
Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU/Üye
Finans-Bankacılık ve Finans 03.12.2021
09.05.2019
09.05.2019
-
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf KARAKUŞ/Başkan
Dr. Öğr. Üyesi İsmet GÜNEY/Üye
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN/Üye
Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri 16.11.2021
14.08.2022
31.03.2022
-
Dr. Öğr. Üyesi Murat HACIMURTAZAOĞLU/Başkan
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR / Üye
Öğr. Gör. Pınar KEFELİ BERBER/Üye
Bilgisayar Teknolojileri 17.11.2020
17.11.2020
09.05.2019
-
 

23-AKREDİTASYON SÜRECİ BİRİM/BÖLÜM SORUMLULARI

Unvanı/Adı ve Soyadı Birim/Bölüm Adı Başlama Tarihi  Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Can AKTUNA Otel-Lokanta ve İkram Hizmetleri 16.02.2021 -
Doç. Dr. Serkan ACUNER Finans-Bankacılık ve Sigortacılık 03.12.2021 -
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri 16.12.2019 -
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR Bilgisayar Teknolojileri 16.12.2019 -
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf KARAKUŞ Ardeşen Meslek Yüksekokulu 20.04.2021 -
 

24-AKREDİTASYON SÜRECİ BÖLÜM KOMİSYONLARI

Unvanı-Adı ve Soyadı/Görevi Bölümün Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Can AKTUNA/Başkan
Dr. Öğr. Üyesi Bilgen METE/Üye
Öğr. Gör. Berna MAZLUM/Üye
Otel-Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü 18.11.2021 -
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf KARAKUŞ/Başkan
Dr. Öğr. Üyesi İsmet GÜNEY/Üye
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN/Üye
Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü 14.08.2022 -
Dr. Öğr. Üyesi Murat HACIMURTAZAOĞLU/Başkan
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR/Üye
Öğr. Gör. Dr. Aslı POYRAZ/Üye
Öğr. Gör. Pınar KEFELİ BERBER/Üye
Bilgisayar Teknolojileri Bölümü 18.11.2021 -
Doç. Dr. Serkan ACUNER/Başkan
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU/Üye
Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU/Üye
Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü 18.11.2021 -
 

25-BİRİM ÖĞRENCİ KALİTE KOMİSYONU

Öğrencinin Adı ve Soyadı Bölümü Sınıfı E-Posta Adresi
Dursun Ali TEKİN/Başkan-Birim Temsilcisi Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri 2 dursunali_tekin21@erdogan.edu.tr
Halil Bilal BİBER/Üye Otel-Lokanta ve İkram Hizmetleri 2 halilbilal_biber21@erdogan.edu.tr
Süleymen TENDİK/Üye Finans-Bankacılık ve Sigortacılık 1 suleyman_tendik22@erdogan.edu.tr
Emirhan ADAŞ/Üye Bilgisayar Teknolojileri 1 emirhan_adas22@erdogan.edu.tr
 

26-BÖLÜM İÇ VE DIŞ PAYDAŞ KOMİSYONLARI

Otel-Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü
İç Paydaş Komisyonu
Otel-Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü
Dış Paydaş Komisyonu
Halil Bilal BİBER
Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı 2. Sınıf Öğrencisi
Prof. Dr. Enver GÜÇER
Anakara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi
Hakan BEYAZ
Ardeşen Meslek Yüksekokulu İdari Personeli (Bilgisayar İşletmeni)
Osman HAŞIMOĞLU
Çamlıhemşin Belediyesi
Dr. Öğr. Üyesi Can AKTUNA
Ardeşen Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi
Dr. Öğr. Üyesi Can AKTUNA
Ardeşen Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi
Dr. Öğr. Üyesi Hayri UYGUN
Ardeşen Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi
 
 
Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü
İç Paydaş Komisyonu
Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü
Dış Paydaş Komisyonu
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf KARAKUŞ
Ardeşen Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf KARAKUŞ
Ardeşen Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi
Hakan BEYAZ
Ardeşen Meslek Yüksekokulu İdari Personeli
Serdar GALİPOĞLU
Macahel Tur
Dursun Ali TEKİN
Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri 2. Sınıf Öğrencisi
Osman HAŞİMOĞLU
Çamlıhemşin Belediyesi
Dr. Öğr. Üyesi Can AKTUNA
Ardeşen Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi
Dr. Öğr. Üyesi İrfan YAŞAR
İstanbul Medeniyet Üniversitesi
 
Bilgisayar Teknolojileri Bölümü
İç Paydaş Komisyonu
Bilgisayar Teknolojileri Bölümü
Dış Paydaş Komisyonu
Minenur AKYILDIZ
Bilgisayar Programcılığı Programı 2. Sınıf Öğrencisi
Öğr. Gör. Samet ATABAŞ
Giresun Üniversitesi Öğretim Elemanı
Levent YILDIRIM
Bilgisayar Programcılığı Programı 1. Sınıf Öğrencisi
Ümran ÖZYAZI BEKAR
Rize Merkez Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni
Öğr. Gör. Pınar KEFELİ BERBER
Ardeşen Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi
Ümit GEDİK
Bilgisayar Teknolojileri Bölüm Mezunumuz ve Trendyol’da Yazılım Uzmanı
Öğr. Gör. Dr. Aslı BOYRAZ
Ardeşen Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi
Ozan TOPALOĞLU
Bilgisayar Teknolojileri Bölüm Mezunumuz ve ATP Bilgisayar İşyeri Sahibi
Sunay DEMİR
Ardeşen Meslek Yüksekokulu Sekreteri
Önder ŞİMŞEK
Uzman Bilgisayar, Rize Ticaret Odası
Talip HACIOSMANOĞLU
Ardeşen Meslek Yüksekokulu İdari Peroneli
Ataç YILDIZ
Ataç Bilgisayar
  Aytekin KALENDER
Rize’deyiz Bilgisayar, Rize’deyiz Medya Grubu, Rize Takip Sosyal Medya Platformu
 
Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü
İç Paydaş Komisyonu
Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü
Dış Paydaş Komisyonu
Nazım Berkay BÜYÜK
Bankacılık ve Sigortacılık Programı 2. Sınıf Öğrencisi
Özlem GÜVENSOY
Denizbank Ardeşen Şube Müdürü
Kadir KAMBUR
Bankacılık ve Sigortacılık Programı 2. Sınıf Öğrencisi
Fatih TOPAL
53 Ardeşen Sigorta
Sunay DEMİR
Ardeşen Meslek Yüksekokulu Sekreteri
Mustafa YARDIMCI
Öğrenci Velisi
Doç. Dr. Serkan ACUNER
Bankacılık ve Sigortacılık Programı Öğretim Üyesi
Dr.Öğr. Üyesi Bilgen METE
Ardeşen Meslek Yüksekokulu Öğretim Üyesi
Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU
Bankacılık ve Sigortacılık Programı Öğretim Elemanı
Hatice TEKTAŞ
Ardeşen Belediye Meclis Üyesi
  Aleyna KARAKAŞ
Bankacılık ve Sigortacılık Programı Mezunu
 

27-ANKET DÜZENLEME VE DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf KARAKUŞ/Başkan
Doç. Dr. Serkan ACUNER/Üye
Dr. Öğr. Üyesi Bilgen METE/Üye
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR/Üye
Ardeşen Meslek Yüksekokulu 22.11.2021  
 

28-AVESİS KURUMSAL RAPORLAMA BİRİM/BÖLÜM SORUMLULARI

Yetki Talep Edilen Birimin/Bölümün Adı Yetkilinin Unvanı Yetkilinin Adı ve Soyadı
Ardeşen Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK
Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Doç. Dr. Serkan ACUNER
Bilgisayar Teolojileri Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Murat HACIMURTAZAOĞLU
Otel-Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Can AKTUNA
Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü  Dr. Öğr. Üyesi Yusuf KARAKUŞ
 

29-ARDEŞEN TURİZM FAKÜLTESİ VE ARDEŞEN MYO ENERJİ YÖNETİMİ KOMİSYONU

Unvanı, Adı ve Soyadı Görevi Görevlendirilme Tarihi
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU Başkan 28.02.2022
Fakülte Sekreteri Mustafa KAPTI Üye 28.02.2022
Meslek Yüksekokul Sekreteri Sunay DEMİR Üye 28.02.2022
 

30-ARDEŞEN MESLEK YÜKSEKOKULU ULUSAL STAJ PROGRAMI (USP) SORUMLUSU

Unvanı, Adı ve Soyadı Birimi Görevlendirilme Tarihi
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU-Müdür Yrd. Ardeşen Meslek Yüksekokulu 05.01.2023