Meslek Yüksekokulumuzda 2022-2023 Akademik Yılı Mezuniyet Coşkusu!

16 Haziran 2023 Cuma

Ardeşen Turizm Fakültemiz Konferans Salonunda düzenlenen 2022-2023 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni coşkuyla kutlandı. Mezuniyet Törenimizde Turizm Fakültesi Turizm İşletmeciliği ile Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümlerinden toplam 53 öğrenci; Meslek Yüksekokulumuz Bankacılık ve Sigortacılık, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Bilgisayar Teknolojileri ile Turizm ve Seyahat Hizmetleri bölümlerinden 152 öğrenci mezun olmayı başararak hayat yolunda önemli bir adımı geride bırakmış oldular.
 
Törene; Ardeşen Turizm Fakültesi Dekanı ve MYO Müdür Vekili Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK, öğretim elemanları veliler ve öğrenciler katıldı. Tören Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Mezuniyet Töreninde ArArdeşen Turizm Fakültesi Dekanı ve Ardeşen Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK ve mezun olan öğrenciler adına Ardeşen Turizm Fakültesi birincisi Memduha Gül SUGÖZÜ ile Ardeşen meslek Yüksekokulu birincisi Dursun Ali TEKİN birer konuşma yaptılar.
 
Mezuniyet Programımızın devamında Turizm Fakültemide ve Meslek Yüksekokulumuzdan dereceyle mezun olmaya hak kazanan başarılı öğrencilerimize Başarı Belgeleri ve palketleriverildi. Fakültemiz ve Meslek Yüksekokulumuzdan başarıyla mezun olarak gurur ve heyecanı bir arada yaşayan öğrencilerimizin mezuniyetlerini keplerini havaya fırlatarak kutlaması sırasında renkli görüntüler ortaya çıktı. Programımıza müzik eşliğinde eğlenilerek devam edildi.
 
Mezun olan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.