Meslek Yüksekokulumuzda 2018-2019 Akademik Yılı Mezuniyet Coşkusu...

28 Haziran 2019 Cuma

Meslek Yüksekokulumuz Konferans Salonunda düzenlenen 2018-2019 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni coşkuyla kutlandı. Mezuniyet Törenimizde Bankacılık ve Sigortacılık,  Bilgisayar Teknolojileri, Turizm ve Otel İşletmeciliği ile Turizm ve Seyahat Hizmetleri bölümlerinden yaklaşık 150 öğrenci mezun olmayı başararak hayat yolunda önemli bir adımı geride bırakmış oldular.

Tören, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Ardeşen Turizm Fakültesi Dekanı ve MYO Müdür Vekili Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK, Meslek Yüksekokulu ve Fakülte Öğretim elemanları, öğrencilerimiz ve velilerinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

Tören Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

Mezuniyet Töreninde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Turizm Fakültesi Dekanı ve Ardeşen Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK ve mezun olan öğrenciler adına MYO birincisi Burak Türk'ün birer konuşma yaptığı mezuniyet programımızın devamında Meslek Yüksekokulumuzdan dereceyle mezun olmaya hak kazanan başarılı öğrencilerimize Başarı Belgeleri ve hediyeleri verildi.

Meslek Yüksekokulumuzdan başarıyla mezun olarak gurur ve heyecanı bir arada yaşayan öğrencilerimizin mezuniyetlerini keplerini havaya fırlatarak kutlaması sırasında renkli görüntüler ortaya çıktı. Programımıza müzik eşliğinde eğlenilerek devam edildi.

Mezun olan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.