Meslek Yüksekokulumuzda 2017-2018 Akademik Yılı Mezuniyet Coşkusu...

08 Haziran 2018 Cuma

Meslek Yüksekokulumuz Konferans Salonunda düzenlenen 2017-2018 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni coşkuyla kutlandı. Mezuniyet Törenimizde Bankacılık ve Sigortacılık, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Bilgisayar Teknolojileri ile Turizm ve Seyahat Hizmetleri bölümlerinden yaklaşık 150 öğrenci mezun olmayı başararak hayat yolunda önemli bir adımı geride bırakmış oldular.

Törene; Eski Bakanlardan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati YAZICI, RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Ardeşen İlçe Kaymakamı Emrah YILMAZ, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan GÜLTEKİN, Ardeşen Turizm Fakültesi Dekanı ve MYO Müdür Vekili Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci AYTEMİZ, 23. Dönem Rize Milletvekili Lütfi ÇIRAKOĞLU, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Avni KAHYA, MHP Ardeşen İlçe Başkanı Serkan ESİRGEMEZ,  Ardeşen TSO Başkanı İsmail KUYUMCU, STK temsilcileri, öğretim elemanları veliler ve öğrenciler katıldı.

Tören Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

Mezuniyet Töreninde Bakan Hayati YAZICI, İlçe Kaymakamı Emrah YILMAZ, RTEÜ Turizm Fakültesi Dekanı ve Ardeşen Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK ve mezun olan öğrenciler adına MYO birincisi Nurcan TURAN birer konuşma yaptılar.

Konuşmaların ardından Fakülteye katkılarından dolayı Ardeşen Belediye Başkanı Hakan GÜLTEKİN’e, Ardeşen TSO Başkanı İsmail KUYUMCU’ya, Ayder Su Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Cahit AKBENİZ’e, Tektaş AVM Sahibi Ali TEKTAŞ'a ve 53/11 Ardeşen Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Sait BALCI’ya plaket takdim edildi.

Mezuniyet Programımızın devamında Meslek Yüksekokulumuzdan dereceyle mezun olmaya hak kazanan başarılı öğrencilerimize Başarı Belgeleri ve hediyeleri verildi.

Meslek Yüksekokulumuzdan başarıyla mezun olarak gurur ve heyecanı bir arada yaşayan öğrencilerimizin mezuniyetlerini keplerini havaya fırlatarak kutlaması sırasında renkli görüntüler ortaya çıktı. Programımıza müzik eşliğinde eğlenilerek devam edildi.

Mezun olan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.