Meslek Yüksekokulumuzda 2016-2017 Dönemi Mezuniyet Coşkusu...

08 Haziran 2017 Perşembe

Meslek Yüksekokulumuz Kapalı Spor Salonunda düzenlenen 2016-2017 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni misafirlerin de iştirakleriyle öğrencilerimiz ve ailelerinin katılımıyla coşkuyla kutlandı. Mezuniyet Törenimizde Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Programı, Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Programı ve Bilgisayar Teknolojileri Programının başarılı öğrencileri mezun olmayı başararak hayat yolunda önemli bir adımı geride bırakmış oldular.

Törene; Ardeşen Kaymakamı Emrah YILMAZ, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan GÜLTEKİN, Ardeşen Garnizon Komutanı Mustafa ÇİÇEK, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İstiklal Yaşar VURAL, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alaattin KIZILTAN, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. İbrahim YEREBAKAN, Eski Müdürlerimizden Çayeli Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Yılmaz GEÇİT ve yine eski Müdürlerimizden Doç. Dr. Cengiz YANIKLAR, Fakülte Yaptırma ve Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, İşadamları, Veliler ve Öğrenciler katıldı.

Tören Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

Mezuniyet Programımızda Meslek Yüksekokulumuz birincisi Mustafa DEMİRTAŞ günün anlam ve önemine yönelik bir konuşma yaptı. Ayrıca okul birincisi olan öğrencimiz arkadaşları adına Mezuniyet Kütüğüne plaka çaktı. Mezuniyet Programımızda Ardeşen Turizm Fakültesi Dekanı ve Ardeşen Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan GÜLTEKİN ve Ardeşen Kaymakamı Emrah YILMAZ birer konuşma yaptılar.

Meslek Yüksekokulumuza değerli katkılarından dolayı Ardeşen Belediye Başkanı Hakan GÜLTEKİN, Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep EKSİLMEZ, Ardeşen Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Tahsin Bekir YAZICI, Ardeşen Ziraat Odası Başkanı Turan KABAOĞLU, 53/11 Ardeşen Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Sait BALCI ve CEMAK YAPI Ayder Su Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Cahit AKBENİZ’e teşekkür belgeleri takdim edilerek programa devam edilmiştir.

Mezuniyet Programımızın devamında Meslek Yüksekokulumuzdan dereceyle mezun olmaya hak kazanan başarılı öğrencilerimize Başarı Belgeleri ve hediyeleri verildi.

Meslek Yüksekokulumuzdan başarıyla mezun olarak gurur ve heyecanı bir arada yaşayan öğrencilerimizin mezuniyetlerini keplerini havaya fırlatarak kutlaması sırasında renkli görüntüler ortaya çıktı. Programımıza müzik eşliğinde eğlenilerek devam edildi.

Mezun olan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.