Meslek Yüksekokulumuzda 2015-2016 Dönemi Mezuniyet Coşkusu...

09 Haziran 2016 Perşembe

Meslek Yüksekokulumuz Kapalı Spor Salonunda düzenlenen 2015-2016 Akademik Yılı Mezuniyet Töreninde öğrencilerin mezuniyet coşkusu yaşandı. Tören saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı.

Törene; Ardeşen Kaymakamı Emrah YILMAZ, Ardeşen Garnizon Komutanı Mustafa ÇİÇEK, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan GÜLTEKİN, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. İstiklal Yaşar VURAL ve Prof. Dr. Ali Bilgin, Pazar Ziraat ve Doğa Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatih SEYİS, Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Alaattin KIZILTAN, Çayeli Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Yılmaz GEÇİT, Çayeli Madenli Belediye Başkanı Necip YAZICI, Fakülte Yaptırma ve Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri, İşadamları,veliler ve öğrenciler katıldı.

Programda Meslek Yüksekokulumuz Müdürü Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İstiklal Yaşar VURAL, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan GÜLTEKİN ve Ardeşen Kaymakamı Emrah YILMAZ konuşma yaptı.

Protokol konuşmalarının ardından Ardeşen Kanuni Anadolu Lisesi Folklor Ekibi tulum eşliğinde halk oyunları oynadı. Üniversitemiz şarkı yarışmasında Meslek Yüksekokulumuza birinciliği getiren Yunus Emre MANSIZ mini türkü konseri verdi.

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılında Meslek Yüksekokulumuza katkılarından dolayı Ardeşen Belediye Başkanı Hakan GÜLTEKİN’e, Eski Müdürümüz Çayeli Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Yılmaz GEÇİT’e, Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep EKSİLMEZ’e, Ardeşen Esnaf ve Sanaatkarlar Odası Başkanı Tahsin Bekir YAZICI’ya, Ayder Su Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Cahit AKBENİZ’e, Kaçkarlar İnşaattan İsmail KUYUMCU’ya, 53/11 Ardeşen Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Sait BALCI’ya, Ardeşen Kanuni Anadolu Lisesi Müdürü Metin ERMİŞ’e ve Üniversitemiz şarkı yarışmasında Meslek Yüksekokulumuza birinciliği getiren Yunus Emre MANSIZ’a teşekkür belgeleri takdim edildi.

Meslek Yüksekokulumuzda dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri ve çeşitli hediyeler verildi. 2015-2016 Akademik Yılını birincilikle bitiren Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü öğrencisi Murat AYDIN konuşma yaptı ve gösterdiği başarı dolayısıyla mezuniyet kütüğüne ismini çaktı.

Gurur ve heyecanı bir arada yaşayan öğrencilerin mezuniyetlerini keplerini havaya fırlatarak kutlaması renkli görüntüler oluştururken tulum eşliğinde eğlenceye devam edildi.
Mezun olan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.