Komisyon ve Kurullar

KOMİSYON VE KURULLAR

1-MESLEK YÜKSEKOKULU YÖNETİMİ

Unvanı / Adı ve Soyadı  Görevi Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK Müdür 15.02.2016  
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU Müdür Yardımcısı 04.11.2020 04.11.2023
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR Müdür Yardımcısı 04.11.2020 04.11.2023

 

 

2-MESLEK YÜKSEKOKUL KURULU

Unvanı / Adı ve Soyadı Görevi Baaşlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK Müdür 05.05.2016 -
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU Müdür Yardımcısı 04.11.2020 04.11.2023
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR Müdür Yardımcısı 04.11.2020 04.11.2023
Dr. Öğr. Halil Can AKTUNA Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Başkanı 16.02.2021 16.02.2024
Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Başkanı 24.01.2020 24.01.2023
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü Başkanı 18.05.2019 18.05.2022
Öğr. Gör. Murat HACIMURTAZAOĞLU Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Başkanı 17.11.2020 17.11.2023
Yüksekokul Sekreteri Sunay DEMİR Raportör 04.08.2020 -


 

 

3-MESLEK YÜKSEKOKUL YÖNETİM KURULU

Unvanı Adı ve Soyadı Görevi Bşlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK Müdür
05.05.2016
-
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU Müdür Yardımcısı
04.11.2020
04.11.2023
Öğr.Gör.Sefa KAHYAR Müdür Yardımcısı
04.11.2020
04.11.2023
Dr.Öğr.Üyesi Yusuf KARAKUŞ Üye
29.03.2021
29.03.2024
Dr.Öğr.Üyesi Aydın KILIÇ Üye
23.05.2019
23.05.2022
Dr.Öğr.Üyesi Eren ERKILIÇ Üye
23.05.2019
23.05.2022
Yüksekokul Sekreteri Sunay DEMİR Raportör 04.08.2020 -
 

4-MESLEK YÜKSEKOKUL BÖLÜM BAŞKANLARI

Unvanı/Adı-Soyadı/Görevi
Bölüm Adı
Başlama Tarihi
Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Halil Can AKTUNA / Başkan Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri
16.02.2021
16.02.2024
Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU / Başkan Fınans-Bankacılık ve Sigortacılık
24.01.2020
24.01.2023
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN / Başkan Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri
18.05.2019
18.05.2022
Öğr. Gör. Murat HACIMURTAZAOĞLU / Başkan Bilgisayar Teknolojileri 17.11.2020 17.11.2023
 

5-ÖĞRENCİ KABUL (YATAY GEÇİŞ) KOMİSYONU

Unvanı/Adı-Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU / Başkan
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN / Üye
Öğr. Gör. Bilgen METE / Üye
Ardeşen Meslek Yüksekokulu
08.11.2017
25.07.2016
25.07.2016
-
-
-
 

6-BÖLÜM MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONLARI

Unvanı /Adı-Soyadı/Görevi Bölümün Adı Başlama Tarihi  Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Halil Can AKTUNA / Başkan
Öğr. Gör. Bilgen METE / Üye
Öğr. Gör. Berna MAZLUM / Üye
Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri 16.02.2021
11.01.2021
09.05.2019
-
-
-
Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU / Başkan
Öğr. Gör. Serkan ACUNER / Üye
Öğr. Gör. Nuray TOPLU / Üye
Finans-Bankacılık ve Sigortacılık 12.10.2019
12.10.2019
12.10.2019
-
-
-
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN / Başkan
Öğr. Gör. Hayri UYGUN / Üye
Öğr. Gör. Burham BAŞARAN / Üye
Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri 18.05.2019
09.05.2019
12.0.2019
-
-
-
Öğr. Gör. Murat HACIMURTAZAOĞLU / Başkan
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR / Üye
Öğr. Gör. Pınar KEFELİ BERBER / Üye
Bilgisayar Teknolojileri 17.11.2020
17.11.2020
17.11.2020
-
-
-
 

7-BİRİM FARABİ KOORDİNATÖRÜ

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı  Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr .Gör. Aslı Aslı BOYRAZ Ardeşen Meslek Yüksekokulu 09.08.2019 -
 

8-BİRİM MEVLANA KOORDİNATÖRLERİ

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Dr. Nuray TOPLU Ardeşen Meslek Yüksekokulu 05.12.2013 -

9-BİRİM ERASMUS KOORDİNATÖRÜ

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı  Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Bilgen METE Ardeşen Meslek Yüksekokulu 05.12.2013 -
 

10-BÖLÜM BOLOGNA KOORDİNATÖRLERİ

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Bölümün Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Bilgen METE / Koordinatör
Öğr. Gör. Berna MAZLUM / Koordinatör Yardımcısı
Otel,Lokanta ve İkram Hizmetleri
13.12.2016
09.05.2019
-
-
Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU / Koordinatör
Öğr. Gör. Serkan ACUNER / Koordinatör Yardımcısı
Finans-Bankacılık ve Sigortacılık 13.10.2016
09.05.2019
-
-
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN / Koordinatör
Öğr. Gör. Burhan BAŞARAN / Koordinatör Yardımcısı
Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri 13.12.2016
09.05.2019
-
-
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR / Koordinatör
Öğr. Gör. Aslı BOYRAZ / Koordinatör Yardımcısı
Bilgisayar Teknolojileri 13.12.2016
09.05.2019
-
-
 

11-İÇ KONTROL KOMİSYONU

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR
Öğr. Gör. Burhan BAŞARAM
Yüksekokul Sekreteri Sunay DEMİR
Ardeşen Meslek Yüksekokulu 04.11.2020
04.11.2020
13.12.2016
04.08.2020
-
-
-
-
 

12-BURS-YEMEK YARDIMI VE KISMI ZAMANLI ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU / Başkan
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR / Üye
Öğr. Gör. Hayri UYGUN / Üye
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN / Yedek Üye
Ardeşen Meslek Yüksekokulu 08.11.2017
08.11.2017
08.11.2017
08.11.2017
-
-
-
-
 

13-SOSYAL-KÜLTÜREL VE SPORTİF ETKİNLİK KOMİSYONU

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN / Başkan
Dr. Öğr. Üyesi Halil Can AKTUNA / Üye
Öğr. Gör. Aslı BOYRAZ / Üye
Öğr. Gör. İrfan ÇALIK / Üye
Ardeşen Meslek Yüksekokulu 14.12.2016
16.02.2021
14.12.2016
04.10.2018
-
-
-
-
 

14-STRATEJİK PLAN EKİBİ (2018-2022)

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU / Başkan
Öğr. Gör. Hayri UYGUN / Üye
Yüksekokul Sekreteri Sunay DEMİR/Üye
Ardeşen Meslek Yüksekokulu 08.11.2017
04.10.2016
04.08.2020
-
-
-
 

15-MEZUNİYET KOMİSYONU

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birinin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU / Başkan
Öğr. Gör. Murat HACIMURTAZAOĞLU / Üye
Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU / Üye
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN / Üye
Öğr. Gör. Bilgen METE / Üye
Ardeşen Meslek Yüksekokulu 08.11.2017
17.11.2020
01.06.2016
01.06.2016
09.05.2019
-
-
-
-
-
 

16-AKADEMİK DEĞERLENDİRME VE KALİTE GELİŞTİRME KURULU

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK / Başkan
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU / Üye
Öğr. Gör. Murat HACIMURTAZAOĞLU / Üye
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN / Üye
Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU / Üye
Dr. Öğr. Üyesi Halil Can AKTUNA / Üye
Öğrenci Temsilcisi / Üye
Ardeşen Meslek Yüksekokulu 13.12.2016
08.11.2017
17.11.2020
13.12.2016
13.12.2016
16.02.2021
13.12.2016
-
-
-
-
-
-
-
 

17-BİRİM İŞLETME VE DENETLEME KURULU

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
       
 

18-YAYIN VE FAALİYET DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

       
Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Prof. Dr. Ali Sait ALBAYRAK / Başkan
Prof. Dr. Alaattin KIZILTAN / Üye
Doç. Dr. Mustafa SAVCI / Üye
Ardeşen Meslek Yüksekokul 04.12.2020
04.12.2020
04.12.2020
-
-
-
 

19-ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİM TEMSİLCİSİ

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Halil Can AKTUNA Ardeşen Meslek Yüksekokul 16.02.2021 16.02.2024
 

20-YÖK KALİTE GÜVENCE KOMİSYONU

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birimin Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR / Başkan
Öğr. Gör. Burhan BAŞARAN / Üye-Birim Temsilcisi
Dr. Öğr. Üyesi Halil Can AKTUNA / Üye
Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU / Üye
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN / Üye
Yüksekokul Sekreteri Sunay DEMİR
Ardeşen Meslek Yüksekokulu 04.01.2018
04.01.2018
16.02.2021
04.01.2018
04.01.2018
04.08.2020
-
-
-
-
-
-
 

21-YÖK VE VAKIF AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME KOMİSYONLARI

Unvanı/Adı-Soyadı/Görevi Bölümün Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Halil Can AKTUNA / Başkan
Öğr. Gör. Bilgen METE / Üye
Öğr. Gör. Berna MAZLUM / Üye
Otel,Lokanta ve İkram Hizmetleri
25.06.2021
25.06.2023
Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU / Başkan
Öğr. Gör. Serkan ACUNER / Üye
Öğr. Gör. Nuray TOPLU / Üye
Finans-Bankacılık ve Sigortacılık 25.06.2021 25.06.2023
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN /  Başkan
Öğr. Gör. Hayri UYGUN /  Üye
Öğr. Gör. Burhan BAŞARAN / Üye
Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri 25.06.2021 25.06.2023
Öğr. Gör. Murat HACIMURTAZAOĞLU / Başkan
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR / Üye
Öğr. Gör. Pınar KEFELİ BERBER / Üye
Bilgisayar Teknolojileri 25.06.2021 25.06.2023
 
 

22-STAJ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Bölüm Adı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Halil Can AKTUNA / Başkan
Öğr. Gör. Bilgen METE  /Üye
Öğr. Gör. Berna MAZLUM / Üye
Otel-Lokanta ve İkram Hizmetleri 16.02.2021
18.01.2021
09.05.2019
-
-
-
Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU / Başkan
Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU / Üye
Öğr. Gör. Serkan ACUNER / Üye
Finans-Bankacılık ve Finans 09.05.2019
09.05.2019
09.05.2019
-
-
-
Öğr. Gör. Yakup Sabri ALİŞAN / Başkan
Öğr. Gör. Hayri UYGUN / Üye
Öğr. Gör. Burhan BAŞARAN / Üye
Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri 09.05.2019
09.05.2019
09.05.2019
-
-
-
Öğr. Gör. Murat HACIMURTAZAOĞLU / Başkan
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR / Üye
Öğr. Gör. Pınar KEFELİ BERBER / Üye
Bilgisayar Teknolojileri 17.11.2020
17.11.2020
09.05.2019
-
-
-
 
 
 

23-AKREDİTASYON SÜRECİ BİRİM/BÖLÜM SORUMLULARI

Unvanı/Adı ve Soyadı/Görevi Birim/Bölüm Adı Başlama Tarihi  Bitiş Tarihi
Dr. Öğr. Üyesi Halil Can AKTUNA Otel-Lokanta ve İkran Hizmetleri 16.02.2021 -
Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU Finans-Bankacılık ve Sigortacılık 16.12.2019 -
Öğr. Gör. Yakup Sabrı ALİŞAN Seyahat-Turizm ve Eğlence Hizmetleri 16.12.2019 -
Öğr. Gör. Sefa KAHYAR Bilgisayar Teknolojileri 16.12.2019 -
Dr. Öğr. Üyesi Yusuf KARAKUŞ Ardeşen Meslek Yüksekokulu 20.04.2021 -