Turizm ve Otel İşletmeciliği Oryantasyon Programı

05 Ekim 2020 Pazartesi

Meslek Yüksekokulumuz Turizm ve Otel İşletmeciliği Programını Yeni Kazanan Öğrencilerimize Bir Tanıtım Toplantısı Yapıldı

30 Eylül 2020 Çarşamba günü saat 14:00'da Meslek Yüksekokulumuz ailesine katılan öğrenci arkadaşlarımızın Meslek Yüksekokulumuza ve Üniversitemize daha kolay adapte olabilmeleri amacıyla bir oryantasyon programı düzenlenmiştir. Düzenlenen bu toplantıda öğrencilere akademik takvim, öğrenci bilgi sistemi, yönetmelik, müfredat ve uzaktan eğitim süreci hakkında ayrıntılı bilgiler sunulmuştur. Toplantıya Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Bilgen METE ile öğretim elemanları Öğr. Gör. Berna Mazlum, Öğr. Gör. Burhan BaşaranÖğr. Gör. Yakup Sabri Alişan ve Turizm ve Otel İşletmeciliği 1. Sınıf öğrencileri katılmıştır.

Öğretim elemanları tarafından gerçekleştirilen sunumda öğrencilere, öğrencilik hayatları boyunca ihtiyaç duyacakları bilgiler özet halinde anlatılmıştır. Google Meet üzerinden yapılan bu toplantıya katılamayan ve tekrar izlemek isteyen öğrencilerimiz derslerine ait Google Classroom’da açılan sınıflarına girerek toplantının tekrarını izleyebilirler.