Tek Ders Sınavına Girme Hakkı Kazanan Öğrenciler Hk.

08 Şubat 2019 Cuma

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Tek Ders Sınavları 11 Şubat Saat 13:00'da D-101 Numaralı Salonda Yapılacaktır. Ancak Ortak Derslerden Tek Ders Sınavına Girecek Olan Öğrencilerin İse Aşağıdaki Tabloda Belirtilen Gün ve Saatte RTEÜ Zihni Derin Yerleşkesi, Uzaktan Eğitim ve Araştırma Merkezinde (UZEM) Tek Ders Sınavına Gireceklerdir. Tek ders sınavına girme hakkı kazanan öğrencilerin listesi aşağıda belirtilmektedir.

Program Öğrenci No Adı Ders Kodu Ders Adı Dersin Öğretim Görevlisi
Bankacılık ve Sigortacılık 124303071 Kübra AKYILDIZ ISY114 Genel Ekonomi Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU
Bankacılık ve Sigortacılık 124303043 Seda DEMİR BNS206 Sermaye Piyasası İşlemleri Öğr. Gör. Yavuz Selim TAŞCIOĞLU
Bankacılık ve Sigortacılık 164303043 Oktay FERAH BNS207 Bireysel Emeklilik ve Sosyal Güvenlik Sistemi Öğr. Gör. Dr. Serkan ACUNER
Bankacılık ve Sigortacılık 164303062 Gamze KILIÇ BNS201 Banka ve Sigorta Hukuku Öğr. Gör. Dr. Serkan ACUNER
Bankacılık ve Sigortacılık 164303033 Aleyna KARAKAŞ ISY208 İş ve Sosyalm Güvenlik Hukuku Öğr.Gör. Burhan BAŞARAN
Bankacılık ve Sigortacılık 154303051 Gizem Saadet DEMİRCAN ISY208 İş ve Sosyalm Güvenlik Hukuku Öğr.Gör. Burhan BAŞARAN
Bankacılık ve Sigortacılık 164303020 Elif SÖZÜER BNS101 Ticari Matematik ve İstatistik Dr. Öğr. Üyesi Ali AKAY
Bankacılık ve Sigortacılık 154303082 Elif Nazlı GÜLTEKİN BNS101 Ticari Matematik ve İstatistik Dr. Öğr. Üyesi Ali AKAY
Bankacılık ve Sigortacılık 134303049 Bahar BİRİNCİ BNS101 Ticari Matematik ve İstatistik Dr. Öğr. Üyesi Ali AKAY
Bankacılık ve Sigortacılık 164303056 Baki TAŞDELEN BNS208 Sigorta Muhasebesi Öğr. Gör. Rabia KÖSEOĞLU
Bilgisayar Programcılığı 144305050 Muhammet Emin ÇOMOĞLU BIP105 Grafik Animasyon Öğr. Gör. Sefa KAHYAR
Bilgisayar Programcılığı 114102057 Sedat KUTLU BIP202 Açık Kaynak İşletim Sistemleri Öğr. Gör. Sefa KAHYAR
Bilgisayar Programcılığı 164305012 Osman Nuri ÖZCANLI BIP218 İleri Web Programlama Öğr. Gör. Sefa KAHYAR
Bilgisayar Programcılığı 154305041 Gülşah SADIKOĞLU BIP205 Bilgisayar Ağları Öğr. Gör. Murat HACIMURTAZAOĞLU
Bilgisayar Programcılığı 134101047 Yasin ALBAYRAK BIP103 Bilgisayar Programlama Temelleri Öğr. Gör. Pınar KEFELİ
Turizm ve Otel İşletmeciliği 164301052 Rıdvan ALTUNBAY TDL101 Türk Dili-I UZEM
Turizm ve Otel İşletmeciliği 164301051 Elanur ALEV ATA102 Atatürk İlke ve İnkılapları Tarihi -II UZEM
Turizm ve Otel İşletmeciliği 164301026 Muhammed Emin BİLEN ATA101 Atatürk İlke ve İnkılapları Tarihi -I UZEM

UZEM TEK DERS SINAVLARI

Kodu Dersin Adı Sınav Tarihi Saati   Sınav Yeri
TDL101 Türk Dili-I 11 Şubat 2019 Pazartesi 13.00 RTEÜ Zihni Derin Yerleşkesi, Uzaktan Eğitim ve Araştırma Merkezi (UZEM)
TDL102 Türk Dili-II 11 Şubat 2019 Pazartesi 13.00 RTEÜ Zihni Derin Yerleşkesi, Uzaktan Eğitim ve Araştırma Merkezi (UZEM)
ATA101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-I    11 Şubat 2019 Pazartesi 14.00 RTEÜ Zihni Derin Yerleşkesi, Uzaktan Eğitim ve Araştırma Merkezi (UZEM)
ATA102 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi-II 11 Şubat 2019 Pazartesi 14.00 RTEÜ Zihni Derin Yerleşkesi, Uzaktan Eğitim ve Araştırma Merkezi (UZEM)