Ardeşen Turizm Fakültesi ve ve MYO Turizm Sektörünün Paydaşlarını Bir Çatı Altında Topladı...

02 Mayıs 2019 Perşembe

Ardeşen Turizm Fakültesi ve Meslek Yüksekokulu Turizm Sektörünün Paydaşlarını Bir Çatı Altında Topladı...

Turizm Sektörünün Paydaşları, 2019 yılı etkinlikleri kapsamında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Ardeşen Turizm Fakültesi’nde konferans salonunda "Kariyer Günleri" etkinliği kapsamında sektör temsilcileri bir araya geldi.

Ardeşen Turizm Fakültesi ve Ardeşen Meslek Yüksekokulu tarafından ortak bir etkinlikle "Kariyer Günleri" kapsamında bir program düzenledi. Bu etkinlik sayesinde, sektör temsilcileri personel ihtiyaçlarını karşılamaları konusunda turizm öğrencileri ile birebir görüşme ve iletişim kurma imkânı sağlandı. Katılım gösteren kurum ve işletmeler kendi stantlarını kurma imkânı buldu.

Kariyer Günleri kapsamında açılış konuşmasını Ardeşen Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Eren ERKILIÇ yaparken, katılım gösteren sektör temsilcileri kariyerlerini öğrencilerle paylaşma imkânı buldular. Konferans salonundaki açılışın ardından fakülte bahçesinde hazırlanan stantlarda Rize turizminin geleceği adına güzel adımlar atılması amacıyla Turizm Sektörünün paydaşları öğrencilerle bire bir diyalog kurma imkânı da buldu.